Çiğ Köfte Bayilik Avantajları, Çiğ Köfte Bayiliği Alırken Nelere Dikkat Edilmeli, Çiğ Köfte Sektörüne Giriş

Çiğ Köfte Bayilik Avantajları, Çiğ Köfte Bayiliği Alırken Nelere Dikkat Edilmeli, Çiğ Köfte Sektörüne Giriş

Çiğ köfte bayiliği alarak çiğ köfte dükkanı açmak isteyenler epey araştırma yaparak çiğ köfte sektörüne girmeye ya da girmemeye karar veriyorlar. Biz de bu yazımızda çiğ köfte bayiliği ile alakalı merak edilen sorulara cevap vermeye çalıştık ve çiğ köfte bayilik avantajlarımızı çiğ köfte bayiliği almak isteyenler için açıklamak istedik. 

Çiğ köfte bayiliği almaya karar verdiğiniz zaman size aktaracağımız bu bilgilerin işinizi ne kadar kolaylaştıracağını zaten sektöre girince anlayacaksınız. Taze ürün tedarikinin ne kadar önemli olduğunu, ürünsüz kalmanın size, işinize, müşteri portföyünüze, karlılığınıza, maliyetinize nasıl etki edeceğini ancak sektöre girdiğinizde yaşayarak anlayabilirsiniz. Paketleme ürünlerinin eksikliğinin size, işletmenize, markanıza vereceği zararı ya da eksik ürünlü bir siparişin ya da servisi eksik bir siparişin işlerinize nasıl olumsuz olarak yansıyacağını sektöre adım attığınızda yaşayarak öğreneceksiniz.

Kurumsal temsiliyet elbette iyi bir iletişim ister. Aksaklıklar yaşanabilir ama bunu müşterinizle iletişime geçerek, çözüm odaklı yaklaşarak çözebilirsiniz. Bu da çok iyi bir iletişim ve saha bilgisi gerektirir. 

Siparişleriniz ile alakalı planlı olarak hareket etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. 

Çiğ köfte siparişinizi restoranınıza günlük olarak almak, daima taze ve lezzetli ürün satışı yapmanıza katkı sağlayacaktır. Serince Çiğ Köfte'de uygulama tamamıyla böyledir! Sloganımız günlük, taze üretim ve satış tekniğidir!

Yeşillik, marul ve diğer sebze siparişlerinizi taze olarak almak hem sizi, hem müşterilerinizi memnun edecektir. Zaten olması gereken tam da budur.

Ürün, tedarikçi aramak, nakliyeleri ile uğraşmak yerine restoranınıza kadar siparişlerinizin ulaşması size hem zaman kazandıracak hem ekstra yorulmanızı engelleyecek hem de işinize daha iyi odaklanmanızı sağlayacaktır. Elbette aldığınız ürünler ile alakalı daima araştırmacı olun!

Lavaşınızın günlük taze olarak gelmesi çiğ köftenizin lezzetinin daha iyi anlaşılmasına katkı sağlayacaktır. Unutmayın hiç kimse bayat bir lavaştan yapılmış ürünü ya da dürümün içinde tazeliğini yitirmiş marulu yemek istemez.

Öncelikle Serince çiğ köfte bayiliği için franchise bedeli, çiğ köfte bayilik isim hakkı bedeli almadığımızı hatırlatmak isteriz.

Bayilik başvurunuz öncesinde, bayilik başvurunuz esnasında ve başvurunuz sonrasında uzman kadromuz size KOSGEB destekleri, personel destekleri, İŞKUR destekleri, MESEM destekleri hakkında bilgi vermektedir. Anlayacağınız her aşamada kadromuz size yardımcı olmak için canla başla çalışmaktadır.

Yapmış olduğunuz satışlardan kar payı almıyoruz!

Trendyol Yemek, Getir Yemek, Migros Yemek, Yemek Sepeti, Gofody satışlarınızdan kar payı almadığımız gibi; her bayimiz kendi hesaplarını şeffaf bir şekilde kendisi yönetebilmektedir.

Satmanız gereken çiğ köfte ile alakalı bir satış kotamız yok!

Almanız gereken ürünlerle alakalı bir satın alma kotamız yok!

Tabi ki ihtiyacınız olan tüm ürünleri Serince Çiğ Köfte'den tedarik edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz hizmetinizdedir. Bunun için panelimizi üyelik işlemlerinden sonra rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Mecburi bir ürün satın alma dayatmamız yok! 

Unutmayın ki markamızı temsil ederek yaptığınız iş tamamen sizin kendi işiniz. Yaptığımız her şey sizler için.. Böylelikle sizleri önemsediğimiz için de kurumsal Serince baskılı ürün tedariği için hep çalışıyoruz. Vitrinimizin siz olduğunuzu biliyoruz!

Yaptığımız tüm anlaşmaları bayilerimizin avantajına olacak şekilde hazırlıyoruz.

Şehir, semt bazında, restoran, personel, kira giderlerini göz önünde bulundurarak tüm değişkenler düşünüldüğünde mecbur bıraktığımız sabit bir fiyat listemiz yok. Lakin piyasa şartları göz önüne alındığında tavsiye edilen satış fiyat aralığına uyulmasını istiyor, tavsiye ediyoruz.

Aralıklı sipariş günü dayatmamız yok. İstediğiniz her gün, siparişlerinizi online sipariş sistemimizden bize iletebilirsiniz. En kısa zamanda, en taze şekilde müşterilerinize sunmanız, ürün sorunu yaşamamanız için bu sistemi tasarladık ve uygulamaya koyduk. Bizler anlık çözümler de üretebiliyoruz.

Sektörsel yenilikleri takip ederek AR-GE çalışmaları ile alakalı anlık bilgilendirmeleri bayilerimizle paylaşıyoruz.

Üretim Müdürlüğümüz, Genel Koordinatörlüğümüz bayilerimize ziyaretler gerçekleştirmekte ve bilgilendirme yapmaktadır. Açılışlarda bizzat şirket yetkilileri ikramlar dağıtmakta daha önce görülmemiş farklı bir bayilik konsepti sunmakta bayinin daima yanında yer almaktadır.

Trendyol, Getir Yemek, Yemek Sepeti, Migros Yemek için yine kadromuz siz bayilerimize destek sağlamaktadır.

Çiğ köfte restoranı yönetimi, ürünlerin hazırlanması, servis edilmesi ile alakalı tüm eğitimleri Serince Çiğ Köfte'den alabilirsiniz.

Özel olarak hazırlanmış satış, maliyet tablolarını sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz.

Bayilik ücreti olarak talep ettiğimiz ücret, bayilik konseptlerimizde açıklanmış olup; sizin yerinize çiğ köfte restoranınızı çalışabilecek bir duruma getirebilmemiz içindir. Bu konseptteki 41 maddelik ürün listesini incelemenizi isteriz. 

Bayimiz olmak için Çiğ Köfte Bayimiz Olun  linkinden formu doldurabilir, whatsapp ya da telefon ile bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Whatsapp Whatsapp