Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünlerinizde yaşayacağınız sıkıntılar için markaların temsilcileriyle de irtibata geçebilirsiniz.

Online Ödeme Yöntemi ile ödemesi yapılmış siparişlerle sınırlı olmak üzere kullanıcıya ücret iadesi ancak aşağıdaki hallerde yapılabilecektir:

Kullanıcı adresinin sipariş verilen üye işyerinin gönderim alanı dışında olması nedeniyle siparişin zorunlu iptali;
Siparişin ilgili üye işyerine iletilememesi nedeniyle siparişin zorunlu iptali;
Üye işyeri tarafından siparişin hazırlanmadığı veya siparişin hazırlanmış olmasına rağmen üye işyerinin iptal işlemini onaylamış olduğu hallerde kullanıcı talebi üzerine siparişin iptali;
Siparişin bir kısmının veya tamamının üye işyerinde mevcut olmaması nedeniyle siparişin kısmen veya tamamen zorunlu iptali;
Sipariş edilen üründen memnun kalınmaması nedeniyle ilgili üye işyerinin onayının alınmasının akabinde yapılan sipariş iptali;
Sipariş edilen ürünün teslimatının gecikmesi durumunda ilgili üye işyerinin onayı üzerine yapılan iptal.
Online Ödeme Yöntemi dışında ödemesi yapılan ürünleri tüm şartlara uygun hallerde ödemeli olarak tarafımıza ürün faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kurye önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kurye ile tutanak tutarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kuryenin ve şirketin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kredi Kartı iadeleri 5 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili İptal Edildi uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza iade edilmektedir.
 

Whatsapp Whatsapp